Mateřská škola na Letné vznikla v roce 2011 jako odloučené pracoviště mateřské školy Komenského.

Vedoucí paní učitelka mateřské školy, p. Radomíra Řeháčková, se nachází v MŠ Komenského.

Vedoucí paní učitelku zastupuje na MŠ Letná paní učitelka Lenka Vesnenková ze třídy Motýlků.

Jsou zde 4 třídy, v přízemí se nachází třída Koťátka a Ježci, v prvním patře Motýlci a Berušky. V každé třídě pracují dvě paní učitelky a  asistentka pedagoga, u nejmenších dětí chůva pro děti od dvou let.

Koťátka – třída nejmladších dětí, o děti se stará paní učitelka Blanka Šafránková a Blanka Ježovicová.

Ježci – třída předškolních a mladších dětí, o děti se stará paní učitelka Jaroslava Michalská a Jana Šmejkalová.

Motýlci – třída předškolních a mladších dětí, o děti se stará paní učitelka Lenka Vesnenková a Michaela Šavujeva.

Berušky – třída mladších dětí, o děti se stará paní učitelka Jitka Mankovecká a Barbora Dvořáková.