Zpráva z Lyžařského kurzu 2017

autor: | 2. 3. 2017 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

V týdnu od 12. 2. do 17. 2. 2017 strávili žáci ZŠ Mírová lyžařský výcvikový kurz na Tanvaldském Špičáku. Po ubytování v chatě U Lesa se v nedělní podvečer seznámili s předpokládaným celotýdenním programem.

Na něm byla především výuka sjezdového lyžování a snowboardingu, dále účastníci v průběhu týdne sepisovali zajímavé události z této akce do Deníku 007 (James Bond). Každý večer byl ve znamení her, které připravoval pedagogický dozor, nebo samotní žáci.

Na počasí si nemohl nikdo stěžovat stejně jako na paní kuchařku, jíž je věnována i jedna povídka v Deníku. Slunné počasí je zřejmé i z přiložených fotografií a videí.

Díky pozitivním ohlasům se můžeme těšit na lyžařský výcvikový kurz 2018.

Sportu ZDAR a lyžování zvlášť.

P. Húska

Nebyly nalezeny žádné obrázky