Živá knihovna povolání

autor: | 25. 9. 2017 | Aktuality

Město Česká Lípa zorganizovalo ve spolupráci se Svazem dopravy a průmyslu ČR a Úřadem práce Česká Lípa setkání žáků 8. a 9. tříd českolipských základních škol s jejich budoucími potencionálními zaměstnavateli.
Této akce se ve čtvrtek 21.9.2017 zúčastnili také žáci 9.ročníku naší školy. V KD Crystal v České Lípě se představilo deset firem, které prezentovaly technická povolání. Všechny firmy se na žáky dobře nachystaly. Nezahlcovaly je přemírou technických informací, ale vybraly věci důležité pro danou profesi. Připravily si praktické ukázky, videoprezentace, kvízy a soutěže. Správné odpovědi a aktivitu žáků odměnily drobnými cenami. Akce byla vydařená a žáci si odnesli kromě cen také spoustu důležitých informací a nových poznatků.