Zimní akce – fotografie

autor: | 30. 3. 2014 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

I když už je jaro v plném proudu, určitě si nezapomeňte prohlédnout fotografie z akcí, které ještě patřily plně pod vládu zimy.

První z nich byla naše školní zimní olympiáda. Tento projekt se odehrál 21.2., v době finišujících Zimních olympijských her v Soči. Žáci se zapojili do různých sportovních disciplín (boby, curling a další) přizpůsobených zcela nezimním podmínkám. Lámali si hlavu u skrývaček i vědomostního testu, poznávali symboly jednotlivých sportů. Využili i své výtvarné nadání při tvorbě snowboardů. S touto akcí byla spojena ještě jedna zimní záležitost. Protože jsme se přihlásili do projektu Sněhuláci pro Afriku a už jsme (zcela oprávněně) nevěřili, že by ještě mohl napadnout sníh, spustili jsme tuto akci právě na tento den a vytvořili sněhuláky z nejrůznějších materiálů.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Druhou akcí byl každoroční lyžařský výcvik. Přestože sněhové podmínky nebyly nejlepší, přece jen z lyžování nesešlo. A dle fotografií jistě poznáte, že se děti nenudily ani mimo kopec.

Nebyly nalezeny žádné obrázky