Za zážitky do Varnsdorfu

autor: | 1. 2. 2014 | 2. stupeň, Aktuality

V rámci volby povolání vyrazily deváté třídy na den otevřených dveří na střední školu ve Varnsdorfu. Tato škola nabízí velké množství oborů, a tomu také odpovídala bohatost a pestrost programu. Sami studenti se zodpovědně ujali propagace své školy a předvedli své obory buď prostřednictvím prezentace s živým komentářem nebo přímo praktickou ukázkou. Viděli jsme tedy ukázky bojového umění, originální módní přehlídku, ukázku kadeřnických a kosmetických služeb, práci masérů v historickém stylu, ale i šermířské představení. O hudební vložku se postaraly paní učitelka a její žačka v krojích ukázkou lidové písně za doprovodu dud. Po tomto pestrém programu a občerstvení zbylo jen málo času na prohlídku školy a žáci zhlédli nabídku jen několika oborů. Zaujala je tělocvična pro výuku bojového umění a úpolových sportů, obor kriminalistiky a zastavili se také ve výtvarném ateliéru. Toto dopoledne se žáci rozhodně nenudili a ohodnotili organizaci tohoto dne velmi kladně.

Nebyly nalezeny žádné obrázky