Za čerty do muzea

autor: | 29. 11. 2017 | Aktuality

Bylo sychravé sobotní ráno, ale i přesto jsme se postupně scházeli na vlakovém nádraží, abychom podnikli výlet vlakem do Úštěku do čertího muzea.
Celkem 22 dětí se sešlo na mimoňském nádraží a těšilo se, co bude následovat. Cesta ubíhala a najednou jsme se ocitli před budovou místního muzea, kde nás očekával čert i čertice v poutavých kostýmech. Prohlídka muzea a galerie byla poutavá a výstup do místní čertovy věže byl poměrně náročný. Museli jsme zdolat 53 strmých schodů až pod střechu budovy, ale to jsme zvládli všichni.
Potom následovala stezka odvahy, kdy jsme prošli do pekelného sklepení, kde děti přivítal sám Lucifer, prošli jsme společně černými chodbami pod městskými ulicemi, plnili drobné úkoly. Děti i přes mírný strach nakonec vše zvládly.
Výlet byl velmi pěkný a poutavý, všem dětem se líbil, pochvala za vzorné chování patří opravdu všem. Po prohlídce následovala ještě návštěva cukrárny a hračkárny, kde si děti nakoupily drobné dárky a dobroty.
Kdo s námi nejel, může se alespoň podívat na naše foto.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA