Výlet do muzea Škoda

autor: | 31. 5. 2014 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

V sobotu 24. května 2014 se zúčastnilo 32 dětí  velmi pěkného výletu. První cesta vedla  autobusem od školy do Mnichova Hradiště  na zámek, kde nás přivítala krásná průvodkyně ve starodávných šatech. Zde se děti seznámily s životem  pánů, prohlédly si  zámecké komnaty a velmi pěknou zahradu v okolí. Dále jsme se přepravili  do muzea Škoda  Mladá Boleslav.  Zde si děti užily odpoledne,  poznávaly historii automobilového průmyslu v Čechách, vyzkoušely si mnoho atraktivních disciplín, dokonce se zúčastnily zábavného odpoledne pro děti, což velmi ocenily. Výlet byl zakončen  návštěvou KFC a po deštivé noci nám přálo celý den i sluníčko.

Tak toto byl náš víkend, a jaký byl Váš?

Ať je o čem vyprávět….

J. Novotná

Nebyly nalezeny žádné obrázky