Výlet do Liberce

autor: | 14. 5. 2012 | Aktuality

(Příspěvek do časopisu)

Jeli jsme vlakem z Mimoně do Liberce, na nádraží přišlo přes 3O dětí. Tramvají jsme se dostali až před ZOO, kde jsme vystoupili. Na začátku jsme viděli mnoho zvířat, nejvíce nás zaujaly žirafy a zebry. Dále jsme shlédli slony. Nejvíce se nám však líbili bílí tygři. Ze ZOO jsme odjeli opět tramvají do IQ parku, kde bylo zrcadlové bludiště. Na 4. poschodích jsme si vyzkoušeli mnoho zajímavých věcí. Dělali jsme velké bubliny v obručích, mohli jsme si vyzkoušet, jaké je to stát u mapy s počasím, tak jako v televizi, jezdili jsme na vozíčku pro postižené lidi – je to opravdu velmi těžké. Hráli jsme si a vyzkoušeli mnoho fyzikálních jevů. Moc se nám tam líbilo, měli jsme možnost si nakoupit drobné dárky, pamětní mince a také nějaké dobroty. V ZOO jsme zdarma dostali knížku a kartičky se zvířátky firmy Albert. Výlet se vydařil, a tak se budeme těšit na další.

Patrik Sviečka, 7.A