Výlet do botanické

autor: | 7. 6. 2015 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

Poslední květnovou sobotu jsme uspořádali další víkendový výlet. Tentokrát trasa vedla do Liberce, kde jsme navštívili Botanickou zahradu, Severočeské muzeum a ještě jsme měli možnost na vlakovém nádraží vidět  Legiovlak – historickou památku – deset vagonů s parní lokomotivou, kterou si děti měly možnost prohlédnout a projít.

I když nás občas překvapil drobný déšť, tak jsme viděli  mnoho  zajímavých věcí – v  botanické zahradě rozkvetlou zahradu plnou rododendronů a azalek, v akváriích mnoho barevných druhů ryb a také  krokodýla, v muzeu jsme měli možnost vyzkoušet si a zahrát na orchestriony všech druhů, což byl pro děti opravdový zážitek. Výlet jsme zakončili návštěvou v KFC.

J. Novotná

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky