Volba povolání

autor: | 27. 10. 2015 | 2. stupeň, Aktuality

Burza středních škol aneb „QUO VADIS“

Ve dnech 4.11. a 5.11.2015 bude v prostorách Středního odborného učiliště v České Lípě (ulice 28.října 2707) probíhat burza středních škol. Jejím cílem je poskytnout informace o studijních a učebních oborech na středních školách a učilištích především v regionu Česká Lípa, ale i v blízkém okolí. Akce je určena žákům základních škol, jejich zákonným zástupcům, pedagogům.

Ve čtvrtek 5.11.2015 mají vycházející žáci naší školy volný den na návštěvu této burzy v doprovodu rodičů.

Exkurze ŠKODA AUTO a.s. SOU strojírenské Mladá Boleslav

Ve středu 11.11.2015 navštíví žáci 9. ročníku naší školy ŠKODA AUTO a.s. SOU strojírenské v Mladé Boleslavi. Seznámí se s atraktivní nabídkou oborů pro chlapce a dívky, s benefity pro žáky, kteří se zde rozhodnou studovat. Budou mít možnost si prohlédnout školu a poznat přímo v dílnách školy činnosti žáků v odborném výcviku. Součástí exkurze bude i návštěva ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi.