Velikonoční – jarní dílničky v družině

autor: | 19. 3. 2016 | 1. stupeň, Aktuality, Školní družina

Ve dnech 8.-17.3. jsme si ve školní družině uspořádali tradiční Velikonoční – jarní dílničky.

Děti si mohly opět vybírat z několik námětů: jarní přáníčka s kuřátky (vytvořené ze korkových špuntů), slepička (z kornoutu barevného papíru + harmonika), přáníčko zajíček (obtisk dlaně + dokreslování), barevný ptáček na větvičku (nalepený na dřevěný kolíček), rozkvetlá louka (harmonika ze zeleného papíru +nalepené barevné kytičky), zdobení vyfouklých vajíček (kuřátko, slepička, prasátko, ovečka – dolepování barevného papíru), rozkvetlý keř (tuží nakreslený keř + obtisk spodní části od pet láhve). Přesto, že tyto činnosti nejsou ,,povinné“ (nemusí vyrábět všechny děti), zapojila se více jak polovina družinových dětí. Některé výrobky si děti odnesly domů, některé nám zdobí prostory školy.

A. Pillmannová

Nebyly nalezeny žádné obrázky