Vánoce v Aréně

autor: | 20. 12. 2015 | 1. stupeň, Aktuality

5.A opět na akci  „Vánoce v aréně“ Liberec

Tělovýchovná jednota Bílí Tygři Liberec upořádala 16. 12. 2015 v liberecké Home Credit Aréně předvánoční akci pro děti z mateřských škol, prvního stupně základních škol a dětských domovů. Děti z Libereckého, Královéhradeckého, Ústeckého, Středočeského a dalších krajů jsou zdarma zvány na dopolední program, kde pro malé návštěvníky bylo připraveno promítání pohádek, soutěže v kreslení, malé dárečky a spousta další zábavy. V rámci dopoledního programu zhlédly děti krátké exhibiční utkání Bílých Tygrů, gymnastické cvičení malých holčiček a na závěr bylo připraveno krasobruslařské vystoupení BK Variace Liberec.

Zajímavostí bylo, že se naše žákyně Mirka Perutková a Petra Hrubá umístili ve výtvarné soutěži, kdy kreslily na téma „ Vánoce naruby“ a odnesly si malé dárky.

J. Novotná

arena1 arena2