Únorový parlament

Únor 2020 – zápis ze školního parlamentu

Přítomni: všichni zástupci
Program:
1. Informace z jednotlivých tříd, klima, atmosféra – celkově jsou žáci spokojeni. I když občas se vyskytnou drobné neshody a kázeňské přešlapy, které se řeší na místě.
2. Upozornění na dodržování zásad při hygieně – zvýšit mytí rukou, i vícekrát za den, udržovat pořádek na WC, na nových toaletách ve II. poschodí bylo zjištěno, že jsou po dlaždicích „malůvky“ fixou. Žáci chodí na WC se svačinou! Upozornit na to na tř. hodinách.
3. Upozornění – žáci se nestarají o své věci, v šatnách se povalují svršky, obuv – hromadí se u košů. Provést kontrolu.
4. Ovoce do škol – nebudeme plýtvat ovocem v rámci šetření, upozornit žáky, aby si brali jen to, co sní, ovoce se válí kolem školy, slupky apod. Ovoce stojí nemalé částky peněz.
5. Nejbližší akce
– 6. 3. Planetárium pro I. st.
– 16. 3. Tonda Obal – akce třídění obalů, ochrana naší Země
– 5. 3. Bruslení – středa odpoledne
– Další budou oznámeny, až dostaneme příspěvek od MÚ, v nejbližších dnech uspořádáme bowling v Heřmanicích.
6. Diskuze