Učebna přírodních věd

autor: | 27. 9. 2019 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

Projekt „Učebna přírodních věd pro ZŠ a MŠ Mírová 81, Mimoň

Tento program je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je prostřednictvím vytvoření učebny pro výuku přírodních věd zvýšit kvalitu výuky klíčových kompetencí ve školském zařízení ZŠ a MŠ Mírová 81, Mimoň. Zároveň v rámci projektu dojde k úpravě zeleně v bezprostředním okolí školy.

EVROPSKÁ UNIE Evropský fond pro regionální rozvoj
Integrovaný regionální operační program

Hurá!
Dne 27.9.2019 nám byla slavnostně předána do užívání nová učebna přírodních věd, která nám již dlouhou dobu chyběla. V rámci tohoto projektu jsme doplnili školní pozemek o tři ovocné stromky. Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z fondu pro regionální rozvoj. Děkujeme.