Skvělá zpráva! Otevíráme!

autor: | 5. 5. 2021 | Aktuality, DDM Vážka

Máme pro vás skvělé zprávy! Od pondělí 10. 5. 2021 otevíráme!!

Sice v omezeném režimu, ale otevíráme 🙂

 

POZOR!

Všechny kroužky mají omezenou kapacitu, takže kdo se dřív přihlásí, má větší šanci.

Veškeré informace a pokyny najdete v přihlášce (zde je ke stažení: Přihláška kroužky 5-6 2021.

I když jste na začátku školního roku vyplňovali jinou přihlášku, tato je potřeba vyplnit znovu a co nejdříve dopravit k nám do Vážky.

Veškerá činnost DDM Vážka se řídí nařízením Ministerstva zdravotnictví (ke stažení zde: informace-pro-skoly-a-skolska-zarizeni-45-final ). Je většinou třeba, aby děti byly testované (to je informace především pro děti ze školek a děti na distanční výuce). 

Zájmové vzdělávání bude probíhat v termínu od 10. 5. do 18. 6. dle rozvrhu v přihlášce a bude pro závazně přihlášené zdarma (tzn. kdo se přihlásí, je nutné, aby do kroužku skutečně pravidelně docházel, bez řádné omluvy bude z kroužku dítě vyřazeno a jeho místo bude nabídnuto náhradníkům, kteří se nestihli přihlásit včas). 

Kdo má za zájmové vzdělávání ve Vážce již uhrazený poplatek, bude mu v plné výši vrácen.

S přihlašováním opravdu neváhejte 😉 Těšíme se na odpoledne plná zážitků s dětmi!

 Holky z Vážky