Rozsvícení vánočního stromečku na ZŠ Mírová

autor: | 6. 12. 2021 | Aktuality

 

Rozsvícení vánočního stromečku na ZŠ Mírová

V úterý 30. 11. proběhlo na ZŠ Mírová slavnostní rozsvícení vánoční stromečku, který se nachází před budovou školy. Po třetí vyučovací hodině se žáci převlékli do venkovního oblečení a společně se svými třídními učiteli se shromáždili před školou. Tam už čekal připravený pan učitel Čechák společně se svými klávesami. Akci zahájila paní ředitelka, která měla k žákům i učitelům úvodní slovo. Pak už na žáky čekaly tři vánoční koledy, které si mohli zazpívat za doprovodu kláves. Jednalo se o koledy Půjdem spolu do Betléma, Narodil se Kristus Pán a Nesem Vám noviny. Celou akci také doplňovalo větrné počasí, které s sebou přineslo i jednu z prvních sněhových nadílek. Ani chladné počasí ale žáky neodradilo a s chutí si zazpívali.