Poslední výlet před prázdninami

autor: | 28. 6. 2015 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

…jsme uspořádali pro žáky v sobotu 20. června 2015. Tentokrát jsme se vypravili do zábavného parku Mirákulum v Milovicích.
Už při pohledu z okna počasí napovídalo, že bude po celý den zamračeno, ale i přesto – děti se na výlet velmi těšily.
Autobusem jsme se přepravili na místo. Dopoledne jsme běhali mezi kapkami deště, občas nás překvapila jedna přeháňka za druhou, ale to jsme se vždy schovali do některé z atrakcí a nakonec nám to ani nevadilo. Přes poledne se počasí vylepšilo, mezi mraky vysvitlo sluníčko a my jsme měli možnost všechny atrakce, které park dětem nabízel, si vyzkoušet. Největší zájem byl o velké trampolíny, houpačky, podzemní chodby a také zvířecí mini zoo. A samozřejmě jsme ochutnali spoustu dobrot – zmrzlinu, pizzu, barevné limonády a párky v rohlíku. Spokojenost ze zážitků byla u dětí vidět na první pohled.
Po návratu byly děti tak unavené, že prý usnuly ještě před večerem.

J. Novotná

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky