Pěvecká soutěž Skřivánek

autor: | 11. 4. 2013 | Aktuality

Ve středu 10. dubna se konala pěvecká soutěž Skřivánek. Zůčastnili se ji žáci 1. až 5. tříd, kteří byli rozděleni do dvou kategorií. Mladší žáci – 1. a 2. třída. Starší žáci 3., 4. a 5. třída. Tito zpěváčci byli vybráni ze třídních kol, které proběhly v rámci hodin hudební výchovy. Děti si mohly vybrat svou vlastní  píseň a zpívaly je bez hudebního doprovodu. Porota, složená z řad pedagogů i rodičů, hodnotila interpretace písní a rozhodla o vítězích.

Středeční hudební odpoledne  se opravdu vydařilo. Všichni zpěváčci i zpěvandulky předvedli vynikající výkony a  všem moc gratulujeme za odvahu a nadšení při zpívání. Dobré a veselé náladě přispěl ve velké míře moderátor celé akce, p. uč. Ledvina, který svým nezapomenutelným a neopakovatelným způsobem provázel děti soutěží,  a tak nebylo čas přemýšlet nad trémou a strachem. Děkujeme panu učiteli a těšíme se na příští rok a další kolo pěvecké soutěže. Také děkujeme všem rodičům, prarodičům a kamarádům učinkujících, kteří je přišli podpořit a doufáme, že si toto odpoledne strávené v naší společnost

ŠKOLNÍ KOLO SKŘIVÁNEK

mladší žáci                                                                    starší žáci

1. místo Dominik Jolič                                                    1. místo Jana Marie Čumová

2. místo Markéta Šafránková                                        2.  místo Anna Peschelová

3. místo Nina Marie Hollanová                                      3. místo Adéla Křemenová

Michaela Vaňková