Oslava MDD v parku Mirakulum

autor: | 3. 6. 2014 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

V neděli 1. 6. 2014 jsme vyjeli na další zajímavý výlet do parku Mirakulum v Milovicích. Zde si děti užily mnoho legrace a zábavy, prošly se naučnou stezkou, kde se seznámily s mnoha interaktivními prvky a se základními znalostmi o lese.

Bohatá nabídka umožnila vyzkoušet mnoho herních prvků, děti měly možnost vyřádit se na nafukovacích trampolínách, vyzkoušet si v obřím lanovém centru své pohybové dovednosti, prošly podzemními chodbami, rozsáhlým bludištěm, mohly se věnovat po celý den sportu a zábavě. Zajímavostí bylo setkání se zvířaty ze záchranných stanic – s daňky, jezevcem a různými druhy ptáků. Nádherné slunečné počasí tento den ještě umocnilo zážitky dětí. Výlet se všem líbil a byl ukončen zastávkou u letadla na výborné zmrzlině.

J. Novotná

Nebyly nalezeny žádné obrázky