Navštívili jsme Nord Bohemia Canis

autor: | 25. 5. 2013 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

Pudlíci, jezevčíci, ovčáci, mopsíci a řada dalších plemen byla k vidění na Mezinárodní výstavě Nord Bohemia Canis – pro psy a feny všech plemen uznaných FCI, která se konala ve dnech 25. a 26. května v Litoměřicích. Celkem bylo přihlášeno téměř 3000 psů. A právě již zmíněná výstava byla cílem dalšího sobotního výletu, kterého se zúčastnili zájemci z naší školy.

Vlakem jsme vyrazili krátce před osmou hodinou z Mimoně a za necelou hodinku a půl jsme byli na místě. Opravdu se bylo na co koukat, řadu psích plemen jsme nikdy neviděli. Mohli jsme pozorovat také práci porotců, kteří odborným a přísným pohledem hodnotili jednotlivé pejsky. Psí majitelé se ze všech sil snažili vystylingovat svého miláčka, aby právě on byl ten nej.

No… prohlédněte si naši fotogalerii… opravdu to stálo za to.

-malei-

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

A pozor je tady další soutěž!!!!!!

Namalujte svého psa

Výkresy na formátu A4 (technika nerozhoduje) odevzdejte do 10.6.2013 – paní Leinerová. Výkres na zadní straně podepište, napište třídu a svůj věk.

3 výherci, které porota vybere obdrží malý dárek.