Zábavní park Mirakulum splnil naše očekávání

autor: | 20. 10. 2013 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

V sobotu 19. 10. 2013 za chladného, ale slunečného rána se sešlo 42 žáků naší školy, aby navštívili park v Milovicích.

Velmi jsme se těšili, neboť z prospektů jsme věděli, že na nás čeká spousta zajímavých lákadel. Na 10 hektarech jsme opravdu nalezli mnoho zábavy, poznání, zvířecí koutky, rytíře, prostě každý si zde mohl nalézt to, co ho zajímalo. Velký zájem měly děti o zdolávání lanové dráhy, velkou trampolínu, procházely tmavé podzemní chodby v délce 0,5 km, vyzkoušely barevné tobogány. V průběhu podzimního dne – bylo tak krásně a teplo, slunce svítilo – jsme ještě společně vyrazili na lesní ekologickou stezku. Zde si děti vyzkoušely svoje znalosti z přírodovědy. V průběhu dopoledne děti zhlédly bojovou techniku vojenských složek, nad hlavami nám létal vrtulník a dokonce jsme vyzkoušeli jízdu v obrněném transportéru.

Mnoho dětí bylo na konci k nepoznání, protože využily nabídku studentů a nechaly si namalovat obličej, a tak se proměnily v různé zvířecí podoby nebo víly. Tento výlet patřil opravdu mezi velmi zdařilé a určitě si návštěvu zopakujeme.

-Jn-

Nebyly nalezeny žádné obrázky