Mírovka v knihovně

autor: | 12. 11. 2012 | Aktuality

V pátek  se zúčastnili  žáci pátých tříd  literární besedy v mimoňské knihovně.  p. Jesínková pracovnice knihovny připravila pro žáky velmi pěknou besedu, včetně  předčítání různých literárních úryvků z díla českých i světových spisovatelů. Tím se žáci vystřídali ve čtení a zároveň zajímavou formou poznávali autory. Ve druhé části si žáci měli možnost v malých skupinách vyzkoušet, jak se vytváří komiks a vymýšleli různé věty k připraveným obrázkům. Akce se zdařila a dětem velmi  líbila. Děkujeme

Novotná Jaroslava

Také ostatní ročníky ze školy Mírová se zúčastnili během října a listopadu tradičních tématických besed v Městské knihovně.

Pro 5.-7. ročníky byla tématem dobrodružná literatura, sci-fi a vývoj komiksu, 8. a 9. ročník měl na pořadu současné české autory.

Nebyly nalezeny žádné obrázky