MDD na naší škole

autor: | 9. 6. 2021 | Aktuality

Den dětí na naší škole

V minulém týdnu se na zahradě naší školy Mírová v Mimoni uskutečnila oslava Mezinárodního dne dětí.

Podmínky pro uskutečnění oslavy byly oproti minulým rokům mnohem náročnější na přípravu z důvodu dodržování základní hygienických nařízení s ohledem na onemocní covid-19,  ale ve spolupráci s pedagogickými pracovníky  Domu Vážka a s žáky 9. ročníku se během tří dnů vystřídaly všechny věkové skupiny žáků od  těch nejmenších v mateřské škole, až po páté ročníky.

Hned zrána všechny účastníky uvítalo krásné slunce a modrá obloha, na zahradě bylo připraveno 28 různých disciplín, kde děti soutěžily a závodily.

Za splněné úkoly děti obdržely odměnu. Všude byl slyšet smích a dobrá nálada. 

Všem patří poděkování za přípravu a realizaci.