Kytičky

Školní rok  2019/2020

Těší se na Vás paní učitelky Hanka Hudáčková, Petra Hudíková a paní asistentka Hanka Procházková

ČERVEN

Dětem i rodičům přejeme krásné prázdniny, prožité ve zdraví a pohodě, a hlavně ať jsou tyto dny dobou a časem, na které budete všichni vzpomínat:-)

Vaše milé paní učitelky Petra a Hanka i s paní asistentkou Hankou

Poděkování na závěr školního roku patří rodině Jonáška Macura, která obdarovala školku koly, odrážedly a koloběžkami na naši školní zahradu:-)

Týdny

1. Integrovaný blok: Kdo jsem já a kdo jsi ty

Téma: Děti jsou na celém světě

2. Integrovaný blok: Kolotoč přírody

Téma: Na louce

3 – 4. Integrovaný blok: Co se kolem nás děje

Téma: Jedeme na výlet, na prázdniny

Vážení rodiče,

vedení školy Vám i Vašim dětem nabízí možnost písemné psychologické konzultace se školní psycholožkou, Mgr.L.Vašákovou. Z tohoto důvodu byla speciálně založena emailová adresa, na které můžete získat odbornou radu při řešení osobních, výukových i výchovných problémů Vašich dětí a  Vašich obtížných životních situací.

Se svými dotazy se nebojte obrátit na adresu:

Vasakova.psycholog@seznam.cz

Konzultace mají výhradně důvěrný charakter.