Masopustní vyučování

autor: | 10. 2. 2013 | 1. stupeň, Aktuality

V pátek 8. února se uskutečnilo na naší škole ZŠ a MŠ Mírová v Mimoni masopustní dopoledne s netradičním vyučováním. Žáci 5. ročníků se sešli v karnevalových maskách, které si vyrobili při hodinách EV, představili je před ostatními žáky a potom již následovaly hry. V tělocvičně jsme společně formou soutěží procvičili vyjmenovaná slova, psaní i/y, zopakovali si pravopis při doplňování slov. V oblasti matematiky jsme počítali – násobili a dělili, řešili různé úkoly. Netradiční vyučování bylo proloženo zábavnou sportovní činností, což se žákům velmi líbilo, a také nechyběly vědomostní kvízy, které žáci zvládli na výbornou. Sladká odměna, ovoce a zhotovené masky ve škole byly tečkou ukončení dopoledního netradičního vyučování a motivací k účasti na mimoňský masopust připravovaný na druhý den sobotu 9. února 2013.

Jaroslava Novotná