Jak trávíme volný čas

autor: | 6. 2. 2018 | 2. stupeň

V pátek 2. února 2018 uspořádala naše škola výlet do Teplic. První cesta vedla do městského planetária, kde byl připraven poutavý program o naší planetě, o vesmíru a hvězdách. Velmi příjemné povídání nás zavedlo do tajů hvězdné oblohy, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací, které byly doprovázeny promítáním, měli jsme možnost podívat se na drahý přístroj zdejšího planetária. V druhé části jsme přejeli autobusem do jiné části města, do teplické botanické zahrady. Zde žáci měli možnost vidět zajímavé rostliny z celého světa, banánovník, kávovníky, různé druhy orchidejí, malou výstavku z Číny, ryby, želvy a citrusy. I když byl zimní den a venku mrzlo, celou cestu na výletě nás doprovázelo slunce, a tak jsme obešli i místní zahrady venku, kde se klubaly malé bílé sněženky.
Myslím, že kdo se výletu zúčastnil, jistě byl nadšený a spokojený.