Informace k uzavření MŠ od 1.3.2021

autor: | 28. 2. 2021 | Mateřská škola

Uzavření školy od 27.2.2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se

ZAKAZUJE OSOBNÍ PŘÍTOMNOST:

  • dětí v mateřské škole
  • žáků 1. a 2. ročníků základní školy
  • žáků v základních školách nebo třídách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona (speciální třídy Letná)
  • ve zbývajících školních klubech a družináchZŠ, MŠ, ŠD budou tedy uzavřeny. Vzdělávání bude poskytováno distančním způsobem (z domova). Mateřská škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu bude naše škola poskytovat nezbytnou péči, Nutno předem domluvit – ZŠ p.Pillmannová (tel.: 739 062 569), MŠ p.Řeháčková (tel.: 733 159 001).OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném naleznete na: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.