I takto lze trávit prázdniny

autor: | 5. 4. 2018 | 2. stupeň, Aktuality

MUMIE SVĚTA
Dne 29.3. jsme jeli se školou na výstavu mumií do Prahy Holešovic. Cesta autobusem trvala asi dvě hodiny. Když jsme přijeli na místo, tak jsme byli poučeni o pravidlech, dali nám lístky a šli jsme si sundat bundy do šatny. Potom jsme dostali něco jako ovladač s repráčkem. V každé místnosti bylo číslo, které jsme si zadali na ovladači o poslouchali jsme informace o exponátech v dané místnosti. Viděli jsme mumifikované děti, dospělé, zvířata i jednotlivé lidské orgány. Byla tam i celá rodina, která umřela na tuberkulózu.
Po výstavě jsme šli na Matějskou pouť. Byli jsme na atrakci Extreme, na autíčkách, na labutích, break dance, horské dráze a strašidelném hradě. Počasí bylo pěkné, tak jsme na pouti byli tři hodiny. Potom už nás čekala jen cesta zpátky domů.
Nela Zubková, 7.B

OLYMPUS DIGITAL CAMERA