EKO centrum Brniště

autor: | 22. 4. 2015 | Aktuality

Žáci prvního stupně průběžně navštívili Eko centrum v Brništi. Byla zde pro ně připravená “výuka” na téma Zemědělství žije!, ve které se vypravili podívat, co musí umět a vědět moderní zemědělec, aby dokázal pěstovat obilí a starat se o zvířata. Konkrétně děti navštívily kravín. Dále děti  prozkoumaly jejich jídelníček a zjišťovaly odkud pocházejí potraviny. Druhé téma bylo Bylinky v naší zahradě, kde se děti seznámily s nejběžnějšími  bylinkami našich zahrádek a jejich využití v běžném životě. Také si  vyzkoušely vařit z bylinek, vyrobily si voňavý pytlíček a obrázek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA