Dýně s občerstvením

autor: | 2. 11. 2014 | Aktuality

Letošní tradiční dýňování bylo opět obohaceno další novinkou. Tak jako každý rok žáci tvořili strašidelné výtvory z dýní, některé přesně podle halloweenských pravidel, jiné naopak velmi originální. Trávili tím dvě hodiny z vyučování, ale někteří, a nebylo jich málo, se přidali také k lampionovému průvodu, který byl zakončen právě u rozsvícených dýní před školou. Průvod se uskutečnil letos podruhé, ale co bylo úplně nové, bylo malé strašidelné občerstvení pro děti. Jsme rádi, že se podobných akcí účastní i dospělí a také děti z ostatních škol. Co nás ovšem mrzí, že naše dýňová výzdoba vydržela jen pár dní. Opět se našel někdo, kdo nedokáže ocenit hezké věci a tvořivost druhých. Snad se ničení dýní nestane tradicí.

Nebyly nalezeny žádné obrázky