Divadelní výlety

autor: | 25. 3. 2017 | 1. stupeň, Aktuality

V neděli 12. března 2017 jsme uskutečnili zájezd pro nejmladší žáky naší školy.
Cesta tentokrát vedla do ústeckého divadla na dětské představení. Pohádka o Mikešovi byla velmi zajímavá a úsměvná, upoutala nejen děti, ale i dospělé diváky. V tento den se zúčastnilo 45 dětí, které měly možnost strávit nedělní odpoledne v nádherné divadelní budově.
Týden nato jsme uspořádali zájezd pro žáky II. stupně do divadla F. X. Šaldy v Liberci. 19. března 2017 jsme vyjeli na muzikál My Fair Lady. I když představení bylo poměrně dlouhé, žáci se chovali příkladně a po celou dobu sledovali výkony zpěváků a herců. Muzikál se všem zúčastněným dětem (42) velmi líbil.
Poznámka:

Rádi bychom upozornili rodiče a žáky, že stále platí, že pokud se zájemci přihlásí závaznou přihláškou na dotované mimoškolní akce, je třeba v případě nepřítomnosti si vždy zajistit za sebe náhradu, neboť záloha na akci je nevratná. Vstupenky škola zajišťuje často s velkým předstihem.

Děkujeme za pochopení.

J. Novotná