Den se složkami IZS

autor: | 26. 10. 2013 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

Ve čtvrtek 31.10. 2013 se na naší škole uskuteční akce s názvem Den se složkami IZS (Integrovaný záchranný systém). Záštitu nad tímto dnem, kdy se žáci naší školy seznámí s jednotlivými složkami IZS převzal ředitel liberecké záchranky Stanislav Mackovník a pan Petr Král. V průběhu dopoledne mohou žáci zhlédnout vybavení sanitního vozu RZ, vybavení hasičského vozu a vozu policejního, práci Českého červeného kříže a vyzkoušet si základy resuscitace. Svou účast dále přislíbila Městská policie města Mimoň, která žákům předvede narkotizační pomůcky a kamerový systém našeho města. V 10 hodin proběhne ukázka policejních psovodů a v 11 hodin (pokud nám bude počasí přát) uvidíme záchranářský vrtulník v akci.