Coca-cola Cup

autor: | 25. 4. 2012 | Aktuality

Zatím malý úspěch zaznamenali žáci 6.-9. třídy ZŠ Mírová na fotbalovém celostátním venkovním turnaji Coca Cola Cup 2012, když v úvodním obvodním kole porazili 3.dubna na hřišti ve Stráži p.Ralskem Základní školu Stráž p.Ralskem tak, že zvrátili po prvním poločase nepříznivý průběh utkání ze stavu 0:1 na 3:1 v poločase druhém a postoupili do 1. kola, které se hraje v Mimoni na Letné 26.4. Tímto Vás na něj zvu. Našimi soupeři bude ZŠ Jestřebí, ZŠ Doksy a ZŠ Mšeno u Dubé. Otočit utkání se nám podařilo díky změně pozic hráčů po poločase a celkové týmové práci, která u soupeřů chyběla.
Poločas na coca cola cupu trvá 25 min, celkem se tedy hraje s nastavením lehce nad 50min. Střelci prvního zápasu byly Jirsa, Hřeben a kapitán Košvanec, kterému nahrál Klement.

-jfrei-