Čarodějnická stezka 2021

autor: | 23. 4. 2021 | Aktuality, DDM Vážka

Milé děti, milé čarodějnice a milí čarodějové!
Jistě víte, že se blíží naše filipojakubská noc, náš nejdůležitější svátek v roce. Pojďme si ho společně užít a oslavit!!!
Než se na naši čarodějnickou stezku vydáš, určitě si dobře připrav svůj čarodějnický hábit, hůlku a svého domácího mazlíčka (třeba netopýra, černou kočku nebo krysu – záleží na tom, s kým nejčastěji kouzlíš).
 
Potřebovat s sebou budeš především pracovní list, který je ke stažení právě tady: https://zsamsmirova.cz/upload/2021/04/carodejnicka-stezka-2021-3.pdf .
Nebo si ho můžeš vyzvednout v DDM Vážka, v knihovně v dětském oddělení, v Infocentru v Mimoni v Mírové ulici – a dali jsme je také do škol a školek.
 
Nezapomeň s sebou ještě menší hrnec s vařečkou a také někoho dospělého s telefonem, na který tě bude fotit a natáčet při plnění úkolů.
 
Jsi připraven / připravena? Tak jdeme na to!!
 
Naše stezka začíná v Zámeckém parku vedle schodů, které vedou na horní sídliště k panelákům (prvnímu paneláku se říká Mimosa) a ke škole. Všechny úkoly budeš plnit v lesíku nad Zámeckým rybníkem. Tam jsou na stromech pověšená čísla na dřevěných destičkách, u kterých si vždycky splníš svůj úkol. Tvůj dospělý doprovod tě u toho vyfotí nebo natočí (to je u úkolu vždycky napsáno) a až stezku dokončíš, odešlete nám své fotky a videa na adresu: ddm@skolamirova.cz 🙂