Bramboriáda v družině

autor: | 27. 11. 2016 | 1. stupeň, Aktuality, Školní družina

Bramboriáda – tak jsme nazvali celotýdenní tvoření z brambor. Díky skvělé spolupráci s rodiči mohly děti vyrábět  různé výrobky: v pondělí jsme soutěžili (místo míčků jsme použili brambory – hokejkou ,,dostrkat“ bramboru ke kuželu, přenést bramboru na hokejce k dané metě, hod bramborou do kbelíku,….), v úterý jsme vyráběli tiskátka z brambor, ve středu bramborové vázičky  a ,,bramboráčky“ – panáčky z brambor, ve čtvrtek jsme měli téma vaření (recepty z brambor) – několik brambor jsme uvařili ve slupce, holčičky nakrájely a všichni ochutnali, v pátek si děti navlékly bramborové korálky. Zbylé brambory jsme upekli v troubě a snědli. Rodičům moc děkujeme za materiál (brambory) na tento týden.

A. Pillmannová

Nebyly nalezeny žádné obrázky