Běh školy 2014

autor: | 5. 6. 2014 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality, Speciální třídy

Letošní ročník tradičního Běhu školy byl rozložen do dvou červnových dnů. 3. června běžely „mateřinky“, které potěšily hojnou účastí a nadšenými sportovními výkony. Následující den patřil žákům základní školy, nejprve běžely děti z prvního stupně, od 10 hodin pak žáci z „Mírovky“, ke kterým se jako každý rok přidaly děti ze speciálních tříd na Letné. Závodů se zúčastnilo celkem 302 běžců, kteří kromě drobných maličkostí dostali po svém výkonu i tradiční pochoutku – opečený buřtík. Po oba dva dny nás provázelo ideální a příjemné slunečné počasí.

Pořadí v jednotlivých závodech najdete ve výsledkové listině.

Běh mateřinek – 3.6.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Běh žáků – 4.6.

Nebyly nalezeny žádné obrázky