Atletický trojboj všestrannosti s Adamem

autor: | 30. 5. 2015 | 1. stupeň, Aktuality

Atletický trojboj všestrannosti 2014

Atletický trojboj všestrannosti 2014

Žáci prvního stupně ZŠ a MŠ se zapojili do atletického trojboje, který je určen právě pro žáky 1. -5. ročníku základních škol. Žáci soutěží v disciplínách hod míčkem, skok do dálky, běh na 50 m.  Atletický trojboj je rozdělen do školního kola, okrskového kola a okresního kola. Ve školním kole soutěžili všichni žáci jednotlivých tříd 1. stupně ZŠ a MŠ Mírová Mimoň. Školní kolo bylo rozděleno do dvou dnů, počasí nám přálo a žáci nastoupili k jednotlivým disciplínám s odhodláním předvést ty nejlepší výsledky. Dne 3. 6. odjíždí 15 žáků prvního stupně , kteří získali ve školním kole najvyšší počet bodu na okresní kole do Nového Boru.  Celé sportovní klání Atletický trojboj všestrannosti s Adamem je završeno v závodu krajského finále 17. června na městském stadionu L. Daňka v Turnově. Akce se koná za významné podpory Libereckého kraje.