45. ročník Přehlídky dětských recitátorů

autor: | 14. 3. 2016 | 1. stupeň, 2. stupeň, Aktuality

6. března se šest žáků 1. stupně ZŠ a MŠ Mírová Mimoň zúčastnilo Přehlídky dětských recitátorů, kterou pořádá DDM Smetánka z Nového Boru. V krásném prostředí koncertního sálu ZŠ náměstí Mírů v Novém Boru předvedlo bezmála 90 dětí ze šestnácti škol své recitační schopnosti. I naši žáci Ondra Novák, Míš Bursová, Bára Jarošová, Jakub Nesvadba a Kateřina Váradiová se zařadili mezi tyto recitátory. Všichni se svého vystoupení zhostili s velkým úsilím. V nulté kategorii si třetí místo odvezla Míša Bursová. Do dalších ročníku bychom si přáli účast i žáků z 2. stupně abychom měli účastníky ve všech postupových kategoriích do kola krajského. Rok od roku je vidět na recitátorech zlepšení, proto věříme, že i naši žáci si v budoucnu přivezou některou z předních příček.

diplom%20míša