Projektový den- Velikonoce

Velikonoční dílny ve speciálních třídách

A hurá na koledu!

Poslední březnový den školy byl u nás opravdu velikonoční. V každé třídě děti tvořily nápadité jarní dekorace z papíru, textilu, proutí, ze dřeva a některé dokonce pekly věnečky z kynutého těsta. Pod jejich rukama vznikaly krásné výrobky, které nám všem navodily příjemnou jarní atmosféru. Připomněli jsme si velikonoční tradice, vyzkoušeli malování vajec voskem i jejich barvení ve vodní lázni. Někteří chlapci si troufli i na pletení pomlázky.

A  tak už se všichni těšíme na slibované sluncem zalité Velikonoce, kdy se děvčata pochlubí  vlastnoručně vyrobenou výzdobou a kluci  vyzkouší, zda obstojí jejich pomlázky při koledování.

Mgr. Jitka Ledvinová

Datum vložení: 27. 3. 2024 15:10