Autor: Mgr. Kateřina Různarová1.11.2018

V týdnu od 15. 10. do 19. 10. 2018 byla pro žáky připravena beseda na téma: Vzpoura úrazům, které se zúčastnili žáci 1. stupně tak i žáci 2. stupně. Toto setkání vedli samotní hendikepovaní lidé, kteří, bohužel z důvodu vážného zranění, žijí nyní s trvalými následky. Předávali dětem své zkušenosti jak s hendikepem žít. Diskutovali s nimi o tom, jak k jejich zranění došlo a jak se s touto situací vyrovnávali. Ukázali dětem, jak se i přes jejich hendikep dá aktivně věnovat životu, sportům a jiným běžným aktivitám. Stále apelovali na to, aby si děti dávaly pozor při hrách i sportech a zbytečně nehazardovaly se svým i životem jiných.
Toto setkání bylo velmi poučné a všem, kteří se za dětmi rozjeli moc děkujeme a přejeme mnoho sil do dalších let.

V týdnu od 15.10 do 19.10. 2018 proběhla na naší škole beseda na téma