Profesní rozvoj pedagogů

Zapojili jsme se do projektu PRO(EU)ROPE – Profesní rozvoj pedagogů, který realizuje v rámci operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost Základní škola Dr.F.L.Riegra Semily. Spolu s námi jsou partnerskými školami také ZŠ a MŠ Česká Lípa, Jižní 1903 a ZUŠ Jablonec nad Nisou.

Plánované období realizace projektu je od 1.11.2012 do 30.6.2014 a jeho obsahem jsou čtyři klíčové aktivity zahrnující 19 prezenčních a 5 elearningových vzdělávacích programů v oblastech kurikulární reformy, cizích jazyků a využívání ICT. Realizace vzdělávání bude probíhat v jednotlivých školách nebo v pronajatých prostorách.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kompetencí pedagogických pracovníků zapojených škol za pomoci jejich dalšího vzdělávání.

Plakát k projektu

Bližší informace