Telefonní čísla

Vážení rodiče,

vedení školy Vám i Vašim dětem nabízí možnost písemné psychologické konzultace se školní psycholožkou, Mgr.L.Vašákovou. Z tohoto důvodu byla speciálně založena emailová adresa, na které můžete získat odbornou radu při řešení osobních, výukových i výchovných problémů Vašich dětí a  Vašich obtížných životních situací.

Se svými dotazy se nebojte obrátit na adresu:

Vasakova.psycholog@seznam.cz

Konzultace mají výhradně důvěrný charakter.

Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace
IČo : 48282545,telefon 487862180
Č. jednací: ZSMS/80/2020 Vyřizuje: Štefancová Lenka

věc: Rozhodnutí o dočasném přerušení provozu v mateřských školách
Datum:19.03.2020

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Mírová 8l, Mimoň, příspěvková organizace z
organizačních důvodů a vzhledem k závažné epidemiologické situaci v České republice a po dohodě se zřizovatelem
Rozhodla:
o dočasném přerušení provozu mateřské školy s účinností  od 23.3.2020 do odvolání.
Rozhodnutí je v souladu s §3 odst. 2 vyhlášky č.l4/2005 Sb. o předškolním vzdělávání v platném znění.
V nouzovém režimu bude otevřena třída mateřské školy při ZŠ a MŠ Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace pro děti rodičů, kteří pracují v provozech nutných pro chod státu (zdravotnictví, záchranný systém,bezpečnost,zásobování).

Ředitelka školy:
Mgr. Monika Novotná

UZAVŘENÍ MŠ

VÁŽENÍ RODIČE!

OD PONDĚLÍ 23. BŘEZNA BUDOU OBĚ NAŠE MATEŘSKÉ ŠKOLY (MŠ KOMENSKÉHO I MŠ LETNÁ) UZAVŘENY

V OMEZENÉM PROVOZU BUDE PRO POTŘEBY MĚSTA OTEVŘENA POUZE MŠ ELIÁŠOVA NA SÍDLIŠTI POD RALSKEM.

TAM BUDOU, DLE POTŘEB ZAMĚSTNANÝCH RODIČŮ, DOCHÁZET POUZE DĚTI, JEJICHŽ RODIČE PRACUJÍ V ZÁCHRANNÝCH SLOŽKÁCH A OSTATNÍCH PROVOZECH ZAJIŠŤUJÍCÍCH CHOD ZEMĚ. (DĚTI HASIČŮ, POLICISTŮ, ZDRAVOTNÍKŮ, ZAMĚSTNANCŮ ZAJIŠŤUJÍCÍCH ZÁSOBOVÁNÍ A PRODEJ V POVOLENÝCH OBCHODECH).

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření MŠ si můžete vyzvednout v budově ZŠ a MŠ Mírová od 8,00 do 11,00 hodin, (nejlépe po předešlé telefonické domluvě).

RUŠÍ SE :

• Rodičovské schůzky před zápisem do ZŠ