Autor: Radek Vlach7.4.2019

Jarní výlet

Za teplého a slunečného počasí se poslední březnovou sobotu skupina žáků naší školy vydala s učiteli na další výlet. Tentokrát vlakem do Liberce. Nejprve jsme navštívili nejstarší botanickou zahradu v republice, kde jsme si prohlédli nádherné skleníky s množstvím nejrůznějších tropických a subtropických rostlin doplněných krásnými mořskými akvárii, okrasnými kapry, papoušky a umělým vodopádem.

Naše cesta pokračovala dále tramvají k úpatí hory Ještěd. Na vrchol kopce jsme se dopravili lanovkou. Protože bylo jasno, z Ještědu jsme viděli i Ralsko. Prohlédli jsme si také restauraci hotelu a potom nás čekala cesta dolů – tentokrát pěšky. Na závěr výletu jsme se už jen vezli – tramvají na nádraží a vlakem domů.

Výlet se opravdu vydařil.