Autor: Mgr. Kateřina Různarová26.3.2018

15. března se osm žáků 1. stupně zúčastnilo okresního kola již 48. ročníku přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna 2018, který pořádá DDM Smetánka Nový bor. Naši žáci soutěžili ve třech kategoriích.V 0. kategorii se představila Zuzanka Pohořalá a Bára Žeňková z 1. ročníku, v 1. kategorii Viktorka Sejkorová, Ella Mojžíšková, Vojta Crha z 2. ročníku a Max Oborník ze 3. ročníku. Zástupce jsme měli i v druhé kategorii a to Aničku Šmejkalovou a Alžbětku Chiperiovou ze 4. ročníku. Žáci se do tohoto okresního kola probojovali svým vystoupením ve školním kole, které proběhlo 31. ledna. Všichni zúčastnění se zhostili svého vystoupení bez jakékoli trémy, ukázali, že dokáží pracovat se svým hlasem a patří jim velký obdiv.